Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Luźne śruby mocujące nadkole

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Luźne śruby mocujące nadkole

    jednak dzisiaj też nie dam rady

  • #2
    Luźne śruby mocujące nadkole

    Przy wymianie opon zauważyłem, że dwie śruby mocujące prawe przednie nadkole nie były dokręcone. Wystawały ok 1cm.
    Sprawdźcie u siebie zanim błoto i śnieg się tam wciśną. Wygląda na to, że w fabryce zapomnieli dokręcić.

    Komentarz


    • #3
      Re: Luźne śruby mocujące nadkole

      Zamieszczone przez elektrykprosty
      Przy wymianie opon zauważyłem, że dwie śruby mocujące prawe przednie nadkole nie były dokręcone. Wystawały ok 1cm.
      Sprawdźcie u siebie zanim błoto i śnieg się tam wciśną. Wygląda na to, że w fabryce zapomnieli dokręcić.
      W piątek odebrałem moją srebrną strzałę i miałem taki sam przypadek, luźne prawe nadkole. Zauważyłem feler jeszcze w salonie i serwis dokęcił luźne nadkole. Paranoja jakaś. Mam Pakiet na bezdroża i myśłałem,że przez to coś namieszali. Po Twoim poście widzę,że to nie przypadek.

      Komentarz


      • #4
        Zmieniłem koła i do głowy mi nie przyszło sprawdzić. Trzeba jutro obejrzeć.
        Pozdrawiam
        Tomek

        Komentarz


        • #5
          Też mam pakiet na bezdroża. Może auta montowane przez tego samego człowieka.

          Komentarz


          • #6
            Thx za info. Wczoraj zmieniałem koła i nic nie zauważyłem takiego ale też się specjalnie na mocowania nadkola nie patrzyłem - sprawdzę.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X